Liofilizatoriu panaudojimas

Mažųjų liofilizatorių panaudojimas

Mažuosius liofilizatorius rekomenduojame naudoti ūkininkams bei nedidelėms gamybos įmonėms. Vaisių ir daržovių auginimo ūkiuose, net ir naudojant moderniausias veisles ir auginimo technologijas, susidaro daug nekondicinės produkcijos. Dažniausiai tokia produkcija parduodama žmažesnėmis kainomis, nors galėtų būti liofilizuota ir vėliau realizuojama didele kaina. Taip pat liofilizuota produkcija dėl transportavimo ir saugojimo sąlygų paprastumo tinka prekybai užsienio rinkose.

Restoranai ir kitos maisto įstaigos taip pat pradeda įtraukti į savo asortimentą liofilizuotus produktus. Ypač tai aktualu tiems restoranams, kurių išskirtinumas yra maisto kokybė.

Maisto produktų perdirbimo įmonėse liofilizatoriai galėtų būti naudojami premium klasės produkcijos gamyboje.

Juose galima džiovinti viską: uogas, vaisius, makaronus, mėsą, bulvių tyrę.  Pagaminus paruoštukus iš sveikai augintų produktų juos greitai galima  panaudoti paruošti skaniems ir sveikiems vaikų pusryčiams, užkandžiams.

6-8 litrų talpos liofilizatorius proceso, kuris trunka nuo vienos iki trijų parų, metu pagamina apie 0,7-1 kilogramą produkcijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *